Афиша
Для того, чтобы получать рассылку с информацией о ближайших концертах группы, напишите, пожалуйста, письмо с темой "Афиша" на наш адрес
 

Информация о новых концертах будет совсем скоро
Вопросы
Календарь

Мы в интернетеПро нас пишут

Результати IX Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця"
23.06.2014
Культурною ініціативою ВБФ «Серце до серця» є проведення легендарного музичного фестивалю «Woodstock Ukraine», що проходитиме в Україні втретє – з 8 до 12 липня, Львівська область, замок Свірж. Цей проект спрямовано на розвиток масової музичної культури, об’єднання різнопланових виконавців спільною ідеєю, згуртування молоді різних частин нашої країни, а, головне, розвиток благодійного волонтерського руху в Україні. Фестиваль «Woodstock Ukraine» присвячено усім волонтерам та він є відкритим і безкоштовним для усіх відвідувачів. 

Сергій Анісенко, музикант, гурт «WashingTones»: «Гості фестивалю братимуть участь у багатьох заходах, спрямованих на розвиток і поширення ідей волонтерства та благодійної соціальної активності. Сьогодні для країни надзвичайно важливим є виховання свідомої небайдужої молоді.» 

У 2014 році на фестивалі працюватиме дві сцени: на малій сцені - «СІМ – студія інтерактивного мистецтва» будуть читати лекції відомі діячі культури, відбуватимуться театральні постановки і виступи молодих музикантів України. З великої сцени будуть лунати саунди видатних світових та українських музичних гуртів. 

Слухачі зможуть насолодитися різними музичними стилями, познайомитися з новими іменами та наживо послухати вже відомих виконавців. Для Вас будуть грати: Neil Taylor (Англія), Enclose (Мексика), Death by Chocolate (Швейцарія), Wild Pig (PL), Black Powder Toys (Канада), Metka (Польща), Modiwo (Румунія), The Stylacja (Польща), KaCeZet & Fundamenty (Польща), ADSU (Польща), Offensywa (Польща), Atmasfera, Freddy Marx Street, Farinhate, Gerold, Green Silence, Kompas, Ot Vinta, КораЛЛі, Брат Кіндрат, Latur, Малхолланд Драйв, PanKe Shava, Washing Tones, Тінь сонця, Бандурбенд, Подорож по вертикалі. 

‹‹ назад к списку
Добавить комментарий

Ваше имя


E-mail


Ваш комментарий


Пожалуйста, введите символы указанные на картинке

Посмотреть концерт:

Скачать песни
Студийная запись:
Сльози NEW!
Интересности
Что про нас пишут:


С кем мы играли:


Видео про WT new!


Концертные видео new!

Контакты
washingtones@ukr.net
+380 63 279один232
(Сережа)