Афиша
Для того, чтобы получать рассылку с информацией о ближайших концертах группы, напишите, пожалуйста, письмо с темой "Афиша" на наш адрес
 

Информация о новых концертах будет совсем скоро
Вопросы
Календарь

Мы в интернетеПро нас пишут

Интервью львовской газете "П'ятниця"
11.05.2010
http://issuu.com/freelance.lviv/docs/5nizza-10
стр. №4

«Утретє із концертом у Львові, втретє – все чудово, і втретє – дощ!»

До Львова  черговий раз завітав київський  гурт «WashingTones», харизма, позитив та енергія якого запалить будь-кого! Кожний із учасників  гурту відіграв більше 90 концертів! З 2004-го музиканти таким же складом грали в іншому гурті. Проте у 2008-му до хлопців приєдналася вокаліста Оля, чим і дала початок народженню гурту «WashingTones».

Як  вам у Львові?
Ми втретє тут, втретє з концертом, втретє все просто чудово! І втретє з дощем J. Вперше ми грали у Львові на «Pink Floyd cover fest», другого разу – на «Чернігівське Rocks». І ось зараз - на вечорі англомовної музики. Насправді ми любимо гуляти Львовом, нас хлібом не годуй... Місто - фантастичне! Ми вам по-хорошому заздримо.

Кажуть, ви дуже позитивний і драйвовий гурт. Скажіть, це виявляється тільки на сцені та в піснях, чи в житті ви такі ж?
Ні! Ми насправді  дуже похмурі зануди! J Ми завжди веселі! Веселі по життю, а потім - на сцені! Ми - за здоровий спосіб життя без шкідливих звичок.

Тепер про музику. Ви створили відео на пісню «Doctor House», яке на YouTube продивилося більше 130 тис. людей! Як вам вдалося таке придумати? Ви настільки любите доктора Хауса?
Ми продивилися всі сезони серіалу і досі дивимося! Ідея виникнення відео – проявити свою любов до цього персонажа.

Ви  співаєте англійською, а змогли б українською?
Нам легше писати пісні англійською. От у старому складі ми писали і співали трьома мовами, а зараз вирішили, що потрібно сконцентруватися на чомусь одному.

Я нарахувала у вас 17 пісень. Яка із них ваша улюблена?
У всіх - по-різному! Комусь подобається одна, комусь інша. Насправді у нас кожна нова пісня стає улюбленою. Уцілому 95 % репертуару нам дуже подобається, а решта - просто подобається.

Рівняєтесь  на когось із світових виконавців?
Ми стараємося ні на кого не рівнятись. Бувають моменти, коли слухаєш щось і думаєш, а спробуймо і ми щось подібне зробити, подивитись – вийде чи не вийде. Орієнтири є, але намагаємось самі бути оригінальними.

Ви  любите спілкуватися з слухачами та фанатами, чи тримаєтеся від них осторонь?
Любимо, звісно! Ми створили профіль «Вконтакті». Поки що нас не впізнають на вулиці та в метро, але люди насправді пишуть - і ми стараємося їм відповідати.

Ще декілька запитань до кожного з вас:
Дімо, на вашому сайті пише, що ти - юрист. Займаєшся цією діяльністю?
Так, я – практикуючий юрист . Працюю начальником юридичного департаменту на одній фірмі. А музика для мене – хобі.

А не важко поєднувати такі різні речі?
Ні, чому? Якщо подобається одне й інше, то чому це має бути важко? Я багато чого люблю і багато чим займаюсь, тому й стараюся для всього знаходити час! Якщо людина творча в чомусь одному - вона творча й у іншому.

Сергію, ти захоплюєшся фотографією. Скажи, як ти любиш фотографувати, можливо, сам любиш бути у ролі моделі?
Захоплююся фотографією як фотограф. Люблю знімати інших людей, інколи заробляю фотосесіями.

Олю, ти за освітою - психолог. Скажи, яким терміном можна охарактеризувати ваш гурт, його характер?
Я думаю, що характер нашого гурту можна описати як дуже харизматичний, енергійний та позитивний. Ми такі собі сангвініко - холерики. J

Олександре, відомо, що ти вже одружений) Скажи твоя дружина розділяє твої музичні смаки? Вона не проти, що ти займаєшся музикою?
Ми з дружиною розділяємо не тільки музичні вподобання, але й морозиво та цукерки, що дістаються мені після концертів. Тож вона просто в захваті від моїх музичних надбань, дуже вболіває за гурт і щоразу пакує бутерброди коли ми вирушаємо містами України.

Костю, окрім музиканта, ти - вожатий. Як тобі таке заняття? Ти в групі теж головний?
Вожатим я колись працював у таборі під Києвом, а зараз просто їжджу туди гостювати. А на репетиції ми ходимо парами  і зі свистком (сміються).

У вас є ще один учасник Микита, де він?
А от Микита вже не з нами. На жаль, він ще у вересні поїхав у Москву працювати. Ми не сварилися, дружимо, він приїздить до нас у гості. Думками ми разом. Микиту вважаємо нашим московським представником та незмінним учасником гурту «WashingTones».

Далі інтерв’ю продовжилося телефонною розмовою з Микитою, який побажав своїм друзям вдалого виступу та привітав Олю зі святом (у день концерту у Львові  вокалістка гурту святкувала свій день народження). А на запитання, що він може сказати про музику, відповів, що музика – це прекрасно. У цьому ми його підтримуємо і хочемо побажати гурту подальшого натхнення і творчих успіхів! 

Автор: Марта Когут

‹‹ назад к списку
Добавить комментарий

Ваше имя


E-mail


Ваш комментарий


Пожалуйста, введите символы указанные на картинке

Посмотреть концерт:

Скачать песни
Студийная запись:
Сльози NEW!
Интересности
Что про нас пишут:


С кем мы играли:


Видео про WT new!


Концертные видео new!

Контакты
washingtones@ukr.net
+380 63 279один232
(Сережа)