Афиша
Для того, чтобы получать рассылку с информацией о ближайших концертах группы, напишите, пожалуйста, письмо с темой "Афиша" на наш адрес
 

Информация о новых концертах будет совсем скоро
Вопросы
Календарь

Мы в интернетеПро нас пишут

Интервью Саши журналу "Канапка"
24.12.2009
WashingTones: мрії, дитинство та ідеальна публіка
Текст: Макс FunToMax
    
Інтерв'ю зі столичним гуртом WashingTones — це один із тих випадків спілкування, заради яких я свого часу не покинув ідею журналу, та й взагалі, продовжую його робити. Повне взаєморозуміння, легкість в процесі організації інтерв'ю та лаконічність численних меседжів — ну як після цього всього не подружитися з гуртом, який найкраще з усіх заспівав про доктора Хауса? А на наші запитання від імені усього гурту відповідав гітарист Олександр. Дуже приємний дядько, між іншим.

Макс: В дитинстві ви боялися лікарів?

Олександр: Як і будь-яка нормальна дитина. Звичайно є мало що хорошого у тому, щоб хворіти, але коли розумієш, що через мить з тобою почнуть активно робити якусь страшенну неприємність (а лікарі, зазвичай, саме цим і займаються) – почуття страху ставало сильнішим за хворобу. Зараз усі ми дорослі, але я й досі намагаюсь до лікарів не звертатись.

М.: За який вчинок могли б повести когось з учасників гурту на перевірку в психлікарню?

О.: Це абсолютно виключено (сміється). Ми за цей час вже стільки всього божевільного робили, що, давно вже були б постійними клієнтами у дурці, якби кожен раз вели до неї один одного.

До речі, це ж добре, коли людина здатна на нестандарт. Взагалі, є концепція дитини у дорослому – мені дуже подобаються люди, які не вбили в собі дитину. Культивація дорослості ні до чого приємного для оточуючих не призводить. Маю надію, що в мене завжди будуть друзі, які можуть робити божевільні речі. А за себе, поки що, впевнений.

М.: Розкажіть про ваше останнє розчарування в чому-небудь.

О.: Світ не є ідеальним, тому великі чи малі розчарування трапляються на кожному кроці. Я давно мріяв про кабельне телебачення вдома – пити ввечері червоний чай і дивитись усілякі Дискавері. Нарешті одна з мереж дотягнулася до нашої квартири. Декодер зламався рівно через тиждень роботи.

Інше. Замість щосередового футболу за містом просидів кілька годин на малоцікавій зустрічі по роботі. Хотілося грати – аж мурахи по шкірі бігали (не справжні, бо це було б ще більшим розчаруванням).

Далі пропоную говорити про чарування. Світ все одно не ідеальний.

М.: Питання до кожного з учасників гурту: на якому інструменті, крім вашого, ви хотіли би грати?

О.: Як кожен учасник гурту, відповідаю – на дудках. От така шалена фантазія, яку я ніколи не буду реалізовувати.

М.: Як часто ви ділитеся музикою один з одним і якою?

О.: Це вже стала звичка – принести щось новеньке іншим. А ще цікавіше – стареньке, але новеньке для усіх, крім тебе. Регулярно відкриваєш для себе цікаві сучасні та не дуже групи – виявляється, хорошої музики у світі більше, ніж може втулитися в одну, окремо взяту голову. У всякому випадку – якщо не працюєш на радіо, а саме там я й не працюю. 

М.: Ви співаєте виключно англійською? Чому саме так? Якою мовою могли б ще заспівати?

О.: Я не знаю інших іноземних мов, окрім англійської. Хоча колись майже напам’ять вивчив легендарну кубинську пісню про Команданте Че Гєвару:

Aqui se queda la clara,
la entrañable transparencia
de tu querida presencia
Comandante Che Guevara.

Англійська цілком зручна для створення текстів пісень. Окрім того, вона є мовою міжнародного мовлення. Запускаючи відео на Хауса в інтернет, ми бачили багато відгуків від англомовних користувачів. Це ж просто зриває мізки – ти сидиш у Києві, а тебе слухають у Бразилії, Китаї, Німеччині, Індії, Австралії! Цього б ніколи не сталося, якщо б пісня була написана українською, чи російською.

Я люблю нашу мову. Але це вибір стратегічний – я хочу, щоб наші пісні продовжували слухати люди з різних країн. А англійську й в Україні чудово розуміють, і з кожним роком будуть розуміти все краще.

М.: Якою має бути ідеальна публіка на вашому виступі?

О.: Ідеальної публіки немає. Якщо ти граєш погано – жодна публіка не зреагує. Для того, щоб виступ вдався, треба протягом усього концерту тримати всередині залізобетонну впевненість, що ти все робиш як треба. Якщо не реагують на перші пісні і група знічується – це повна поразка і ми через це проходили. Тільки віддаючись з перших до останніх звуків по максимуму можна добитися зворотної енергетики від залу. І, як не смішно, це – не просто слова, так і є.

М.: Назвіть місце, фестиваль чи клуб, в якому ви мрієте дати концерт.

О.: Колись ми мріяли зіграти хоча б десь. Потім недосяжною метою був київський арт-клуб 44. Після цього – велика відкрита сцена. Тепер мета на 3-5 років – угорський Sziget. А там подивимось. Може Royal Albert Hall чи Уемблі?

М.: Що б ви хотіли отримати в подарунок на Новий Рік?

О.: Можливість багато спати. І знаю, що точно це отримаю. А ще – двоповерховий будиночок біля моря, але це точно знаю, що не отримаю.

М.: Завтра до вас приходить багатий дядько і пропонує розкрутку та гроші, але взамін ви повністю змінюєте свій стиль музики. Ваші дії?

О.: Краще б прийшов дядько, який би вклав щось у те, що ми робимо. А підхід типу «ви такі класні, але робіть все по-іншому» для мене незрозумілий – чи то ми не такі й вже класні, чи то на фіга по-іншому? Ми справді цінуємо те, що робимо і робити інше станемо лише тоді, коли зрозуміємо, що все, що було до цього – нам вже не дуже цікаве. В нас був такий момент і він сильно змінив групу. Але то була наша ідея, а не дядькова.

М.: Ваші побажання читачам і анонс найближчих виступів.

О.: Ніколи не втрачайте здатності бачити прикольні речі поруч. Тоді вас важко буде засмутити. А якщо хочете побачити прикольне зовсім поруч – 10 лютого ми граємо у 44. До речі, це пропозиція.

‹‹ назад к списку
Добавить комментарий

Ваше имя


E-mail


Ваш комментарий


Пожалуйста, введите символы указанные на картинке

Посмотреть концерт:

Скачать песни
Студийная запись:
Сльози NEW!
Интересности
Что про нас пишут:


С кем мы играли:


Видео про WT new!


Концертные видео new!

Контакты
washingtones@ukr.net
+380 63 279один232
(Сережа)